İletişim Bilgilerimiz

Tel: 0212 258 54 72

Bilgi: info@ticorix.com

Destek: destek@ticorix.com

 

Promosyon ve Pazarlama Araçları

Gelişmiş Promosyon ve Pazarlama Araçları
eticaret-promosyon

Gelişmiş Promosyon Oluşturucu

1 Alana 1 Bedava!
2 Al 1 Öde
Sepet Toplamına Göre İndirim
Adet Miktarına Göre İndirim
X Marka veya Kategori Ürünleri Alana X Ürünü İndirim veya Hediye
Müşterinin Kayıt Tarihine Göre İndirim
Müşterinin Önceki Siparişlerine Göre İndirim
Haftanın Belirli Günlerine Göre İndirim
Grup Ürün Satışı ( 3 Ürünü Birlikte Al ve Bu Kadar Öde)

Kupon ve Ödül Puanları

Kupon
Gelişmiş Kupon Oluşturucu ile Belirli Tarihler Arasında Ürün Bazlı, Kategori Bazlı veya Tüm Ürünleri Etikileyecek % veya Sabit Oranında İndirim Kuponları Oluşturabilir ve Bu Kuponları Toplu Olarak Mail veya Sms İle Müşterilerinize Bildirebilirsiniz.

Ödül Puanı
Müşterileriniz Ürün Alırken, Kayıt Olduğunda, Haber Bültenine Abone Olduğunda, İlk Siparişinde veya ilk Ürün Yorumunda Puan Kazanabilir ve Bu Puanları Diğer Alışverişlerinde Kullanabilirler

Kupon Kodu
Sepet Hatırlatma

Sepet Hatırlatma

Müşterileriniz Sepete Eklediği Ürünleri Unutabilir Bu Tarz Durumların Önüne geçebilmek için bu kullanıcılara Eposta ile sepetinde bulunan ürünleri hatırlatabilir hatta sadece sepetindeki ürünleri alabilmesi için % veya sabit oranda indirim uygulayabilirsiniz.

Adet Alımlarında İndirim

Aynı Ürünü Birden Fazla Almasını Amaçlıyorsanız Adet Bazlı İndirim Yapabilirsiniz Örneğin: 1 Adet Alırsa 10TL 5 Adet Alırsa 8TL 10 Adet Alırsa 6TL Şeklinde Adet İndirimi Oluşturabilirsiniz.

Adet Alım İndirimi
Zaman Bazlı İndirim

Zaman Bazlı Fırsat İndirimi

Ürünlerinize Geri Sayım Sayaçlı Fırsat Kampanyaları Oluşturabilirsiniz. Geri Sayım Bittiğinde Ürünler Eski Fiyatına Geri Dönecektir. Ürüne Özel Tanımlayabileceğiniz gibi toplu olarak kategori veya marka bazlı olarak’da oluşturabilirsiniz.

Hediye Çeki

Müşterilerinizin Sevdiklerine Bayram, Doğum Günü, Yeni Yıl Gibi Kutlamalarında Sitenizde Alışveriş Yapabilmesi İçin Hediye Çeki Satın Alıp Gönderebilir.

Hediye Çeki
Kapıda Ödeme

Ödeme Metotları İçin İndirim

Seçtiğiniz Ödeme Metotlarına – veya + Değerinde Komisyonlar tanımlayabilirsiniz. Örneğin Havale İle Alanlara %5 İndirim veya Kredi Kartı İle Alacak Olan Kullanıcılara %3 Ek Fiyat Ekleyebilirsiniz.

Sosyal Medya İndirimleri

Facebook veya Twitter Hesabınızı Beğenen Kullanıcılara Belirli Oranda İndirim Uygulayabilirsiniz. Sayfanızı Beğendiğinde Otomatik Olarak Belirlediğiniz İndirim Oranını Sepetine yansıyacaktır.

Satış Ortaklığı

Satış Ortaklığı Sistemi İle Web Sitesi veya Sosyal Medya Üzerinden Paylaşım Yaparak Alışveriş Yapılmasını Sağlayan Satış Ortaklarınıza Her Satılan Ürün İçin Komisyon verebilirsiniz.

Hediye Ürün

Sepet’de Hediye Ürün İle Müşterilerinize Hediye Ürünler Verebilirsiniz. Her Ürün İçin Ayrı Tanımlamalar Yapabilirsiniz.

eticaret-promosyon

Toplu İndirim Oluşturma

Kategori veya Marka Bazlı Sabit Oranda veya Yüzde Oranda İndirimler Tanımlayabilirsiniz.

Ödül Puanları

Müşterilerinizin Alışverişlerinde veya Özel Tanımlayacağınız Alanlarda Puan Kazanmasını Sağlayabilir ve bu Kazanılan Puanları Başka Alışverişler’de Kullanmasını Sağlayabilirsiniz.

Ödül Puanları
Paket Ürün Satışı

Paket Ürün Satışı

Belirlediğiniz Ürünleri Paket Olarak Satabilir ve Paket Olarak Aldığında Sabit veya Yüzde İndirim Oluşturabilirsiniz.

Davranışlara Özel Kampanya Bildirimleri

Sayfada Geçirilen Süreye Göre veya Siteyi Kapatmak İstediğinizde Özel İndirimler ve Kupon Kodlarını Müşterilerinize Sayfa Bildirimleri Karşısına Çıkacaktır

Zaman Bazlı İndirim
Toplu Mail

Toplu E-posta Gönderme

Müşterilerinize Toplu Eposta Göndererek Satış Oranlarını Yükseltebilirsiniz. Haber Bültenine Kayıt Olan Müşterilerinize veya Tüm Müşterilerinize Kampanya, Promosyon Kodu, Fırsat veya Haberleri Toplu Eposta ile ileterek Ulaşabilirsiniz.

Toplu SMS

Müşterilerinize Toplu SMS Göndererek Satış Oranlarını Yükseltebilirsiniz. Haber Bültenine Kayıt Olan Müşterilerinize veya Tüm Müşterilerinize Kampanya, Promosyon Kodu, Fırsat veya Haberleri Toplu SMS ile ileterek Ulaşabilirsiniz. SMS Gönderebilmek İçin SMS Entegrasyon Firmalarımız’dan birinde hesabınız olması gerekmektedir.

Canlı Destek
Webpush Entegrasyonu

Web Push Aboneliği

Ziyaretçilerimiz bu bildirimde eğer bildirimlere izin verirlerse, onlara ulaşabileceğimiz, yeni içeriklerden, satışa koyduğumuz yeni ürünlerden onları anında haberdar edip, trafik yaratabileceğimiz yeni bir kanal yaratıyor. İnternet tarayıcıları kapalı olsa bile, bu izni bize verdiklerinde onlara ulaşabileceğimiz, mesajımızı iletebileceğimiz yeni bir imkan yaratmış oluyorlar.

Satış Ortaklığı

Satış ortaklığı ile kullanıcıya oluşturacağınız özel bağlantı linki üzerinden satıcınız linki sosyal medya, kendi sitesinden veya tavsiye olarak gönderdiği kişiler eğer bağlantıya tıklayıp e-ticaret siteniz’de ürün alışverişi yaparsa satış ortağınız bu satışdan belirlediğiniz oradan para kazanır.

Akıllı Bildirim Gönderici

Ürüne Özel veya sayfalara özel bildirim oluşturabilir ve bu bildirimin sayfadaki konumunu seçebilirsiniz.

Hediye Çeki

Müşterileriniz Sevdiklerine Hediye Çeki Gönderebilir ve Hediye Çekini Alan Kişi Hediye Çeki Tutarınca Sitenizden Alışveriş Yapabilir. Özel Günler İçin Şablonlar Oluşturabilirsiniz. Bunun Haricinde Sizde Kullanıcılarınıza İade vb işlemlerden öncesinde kullanıcaya nakit yerine müşteriye alışverişe tekrar’dan teşvik etmek için hediye çeki verebilirsiniz.

Hediye Çeki

Mobil Uygula Bildirimi

Yeni Ürün, Kampanya ve Fırsatlar Gibi Bildirimlerinizi Mobil Uygulamanızı İndiren Kullanıcılara Toplu Olarak Bildirim Gönderebilirsiniz.

Tek Sayfa Kolay Ödeme

Gelişmiş ve Akıllı Ödeme Sayfası Dilerseniz Tek Sayfa Tasarımını veya Adımlı Ödeme Sayfasını Kullana Bilirsiniz.

Kapıda Ödeme
eticaret Blog

Ürün Satışına Dayalı Blog Sayfası

E-ticaret siteniz’de duyurularınızı, haberlerinizi yayınlayacağınız blog sayfası bulunmaktadır. Blog sayfasında ek olarak makale ile ilgili olan ürünleri seçebilirsiniz.

Promosyon ve Pazarlama Araçları İle İlgili Daha Fazla Bilgi Edinmek İçin Bİzi Arayın