İletişim Bilgilerimiz

Tel: 0212 258 54 72

Bilgi: info@ticorix.com

Destek: destek@ticorix.com

 

Genel Özellikler

Gelişmiş E-ticaret Yazılım Özellikleri
Havale & Eft

Çoklu Dil ve Parabirimi

Tüm E-ticaret Paketlerimiz Global Satışa Uygun Olarak Tasarlanmıştır. Çoklu Parabirimi, ve Birden fazla Dil Seçeneği Sunabilirsiniz. Bölge Bazlı Yönlendirme İle Amerikadan Giren Kullanıcılara İngilizce Arayüz, Türkiye’den Gelen Ziyaretçilere ise otomatik türkçe açılabilmektedir.

Bölgelere Özel Kargo ve Vergi Oranları

Tüm E-ticaret Paketlerimizde Yurt Dışına Özel Vergi Oranları ve Kargo Tanımlayabilirsiniz. Bu Sayede Hem Türkiye Hemde Dünya’da Satış İmkanını Yakalarsınız.

eticaret bölgeleri
Akıllı Sepet Özelliği

Akıllı Sepet & Çapraz Satış

Akıllı Alışveriş Sepeti Özelliği ile Müşterileriniz Ürünü Sepete Eklediğinde Açılan Pop-up İle Kasaya gidebilir veya önerilen diğer ürünleri inceleyebilir.

Özelleştirilebilir Kayıt Ol Sayfası

E-ticaret Sitelerin’de Kayıt Olma Sayfasında Çok Fazla Form Olması Müşterilerin Canını Sıkabilmektedir. Formları Siz Kontrol Edebilir İstediğiniz Formu Kaldırabilir veya Yeni Form İçerikleri Ekleyebilirsiniz.

Kayıt Ol Sayfası Özelleştirme
eticaret Blog

E-ticaret Sitenizde Dahili Blog

E-ticaret Sitenizde Blog Kategorileri ve Yazıları Ekleyebilirsiniz. Ayrıca Konu İle İlgili Ürünler Var İse O yazıyada Ürünlerinizi Tanımlayabilirsiniz.

Misafir Alışverişi

Müşterileriniz Sitenize Kayıt Olmadan Daha Az Form Girişi Yaparak Alışverişini Yapabilir.

Misafir Alışverişi
eticaret-yonetim-paneli

Gelişmiş Yönetim Paneli

Tüm Ödeme ve Diğer Entegrasyonları Yönetim Paneliniz’den Kolayca Yapabilirsiniz. Gelişmiş Düzenleme Araçları İle E-ticaret Sitenizi Kolayca Düzenleyebilirsiniz.

Limitsiz Kaynaklar

Ticorix E-ticaret Paketlerinin Hepsinde Limitsiz Web Alanı, Trafik, Ürün Ekleme, Sayfa Ekleme İle Hiç Bir Sınırlara Takılmadan İçeriklerinizi Ekleyebilirsiniz.

Limitsiz Kaynaklar
Uygulama Mağazası

Uygulama Mağazası

Uygulama Mağazası İle Sürekli Geliştirilen Yenilikçi Modülleri İhtiyaç Doğrultusunda Yönetim Paneli Üzerinden Kolayca Satın alıp Kullanmaya Başlayabilirsiniz.

Hangi Ödeme Sistemi Size Daha Uygun Arayın Beraber Seçelim