İletişim Bilgilerimiz

Tel: 0212 258 54 72

Bilgi: info@ticorix.com

Destek: destek@ticorix.com

 

Raporlama

Gelişmiş Raporlama Seçenekleri
Ürün Karşılaştırma

Ürün Raporlama

E-ticaret Sitenizde Ürün Bazlı Raporlama İçin En Çok Satan Ürünler, Ürünlerin Kaç Kere Tıklandığını, En Çok Aranan Ürünleri, Sepete Eklenen Ürünleri, Favorilere Eklenen Ürünleri ve Karşılaştırılan Ürünleri Raporlayarak İnceleye Bilirsiniz.

Sipariş Raporlama

Siparişlerinizi Detaylı Olarak Raporlayabilirsiniz. Tarih Aralığı Uygulayabilir, Vergi, kargo,Teslimatlar, Kupon İle Alışveriş gibi toplam tutarları görebilirsiniz.

Paket Ürün Satışı
Kayıt Ol Sayfası Özelleştirme

Müşteri Raporlama

Müşterilerinizi Detaylı Olarak İnceleyebilirsiniz. En Çok Alışveriş yapan müşterileri görebilir, Sitenize En Çok Giren Müşterilerinizi İnceleyebilir ve Anlık Olarak Sitenizde Olan Müşterileri Görebilirsiniz. Bunun Haricinde Müşterilerinizin Hesabına Ne Kadar Bakiye Yüklendiğini ve Kazandığı Puanları Raporlayabilirsiniz.

Satış Ortaklık Raporları

Satış Ortaklarınız Üzerinden Sitenize Gelen Ziyaretçi Sayısını, Yapılan Alışveriş Sayısını, Satış Ortaklarınıza Yaptığınız Tutarları Raporlayabilirsiniz.

Google Analytics

Google Analytics Entegrasyonu

Google Analytics Servisiyle Entegrasyon Yaparak E-ticaret Dönüşümlerinizi, Sayfanıza Gelen Ziyaretçi Kaynaklarını, Ziyaretçi Sayılarını, Anlık Ziyaretçi Sayfalarını, En Çok İncelenen Sayfaları ve Daha Bir Çok Raporlamayı Google Analytics Aracı İle İzleyebilirsiniz.

Raporlama Yetenekleri İle İligi Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.