İletişim Bilgilerimiz

Tel: 0212 258 54 72

Bilgi: info@ticorix.com

Destek: destek@ticorix.com

 

Seo

Arama Motorlarıyla Tam Uyumlu E-ticaret Yazılımı
Otomatik Seo Aracı

Otomatik Seo Aracı

Otomatik Seo Aracı Hiç Bir Seo Bilginiz Olmasa Dahi Devreye Girerek En İdael Şekilde Seo Etiketlerini Oluşturur. İçerik Eklerken Seo Alanlarını Boş Bıraktığınız taktir’de Sistem O Alanları Otomatik Kendisi Oluşturacaktır.

Özel Seo İçerik Alanları

Her Ürüne, Kategoriye, Markalara ve Sayfalara Özel Olarak Meta ve Seo Bilgileri Girebilirsiniz. Meta Başlık, Resim Alt Etiketi, H1 Etiketi, H2 Etiketi, Resimlere Özel Etiket Başlığı, Meta Açıklama, Meta Kelimeleri, Seo Dost Url ve Seo Etiketleri Ekleyebilirsiniz. Bu Sayede Arama Motorları Sitenizdeki İçeriği Daha Kolay Tespit Edecektir.

Seo Etiket Alanları
Performans

Performans ve Sıkıştırma

Web siteniz ne kadar hızlı olursa arama motorlarında ve kullanıcı gözünde o kadar iyi konumda yer olacaktır. Performans İçin Bu Ayarları Kullanabilirsiniz.

GZIP HTTP Sıkıştırma (Html, Javascript, Css)
Önbellek ( Sayfa Önbellekleme, Resim Önbellekleme, Veritabanı Önbellekleme)
Dosya Küçültme (Css, Html, Javascript dosyalarını küçültür)
Tarayıcı Önbellek İle Kullanıcı Deneyimi Artırılır.

Çoklu Dil İçin Seo

E-ticaret Sitenizde bir den fazla dil kullanıyorsanız eğer her dil için ayrı meta açıklama, anahtar kelime, seo link, resim alt etiketleri, h1, h2 ve başlık gibi etiketleri girmenizi sağlar.

eticaret bölgeleri
Rich Snippets

Rich Snippets İle Arama Sonuçları Zenginleşicek

Rich snippets, arama yapan, hedef müşterinize, ziyaretçinize, hayranınıza sizin sitenize daha rahat ulaşabilmesini sağlayan, arama sonucunuzu dolayısı ile sitenizi daha cazip kılan bir SEO uygulamasıdır.

Google Amp Desteği

Hızlandırılmış Mobil Sayfalar Projesi” (Accelerated Mobile Pages Project, AMP) yoğun mobil İnternet kullanılan bölgelerde yavaş yavaş etkin hale gelmeye başladı.AMP uygulamasının yakında Türkiye’de de yaygınlaşacağını öngörüyoruz

Google Amp Desteği
404 Hatalı Sayfaları Yönlendirme

404 Hatalı Sayfaları Yönlendirme

404 Hatalı Sayfaların çok fazla olması arama motorları tarafından iyi karşılanmamaktadır. Silinen Sayfalarınızı Yönetim Panelinden İlgili Sayfalara veya Kategorilere Kolayca Yönlendirebilirsiniz.

Seo Editör Aracı

Seo Editör Aracı İle Tüm İçeriklerinizi Tek Sayfada Görerek meta açıklama, meta başlık, meta anahtar kelime, seo etiketleri ve seo dost url kontrol edebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Seo Editor Aracı
Site Haritası

Site Haritası

Web Sitenize Yeni Eklediğiniz Ürünleri Arama motorlarının daha hızlı görmesini sağlar ve daha hızlı index almasına yarar.

Google Analystc Entegrasyonu

Google Analytics Servisiyle Entegrasyon Yaparak E-ticaret Dönüşümlerinizi, Sayfanıza Gelen Ziyaretçi Kaynaklarını, Ziyaretçi Sayılarını, Anlık Ziyaretçi Sayfalarını, En Çok İncelenen Sayfaları ve Daha Bir Çok Raporlamayı Google Analytics Aracı İle İzleyebilirsiniz.

Google Analytics
SSL Güvenli Bağlantı

Tüm Sayfalar’da SSL Güvenli Bağlantı

Sitenizde bulunan tüm sayfalar’da güvenli bağlantı simgesi çıkacaktır. Normal Link üzerinden bağlanmaya çalışıldığında otomatik olarak güvenli bağlantı sayfasına yönlendirecektir.

Seo Etiketleri

Seo Etiketleri ile her ürün için özel olarak birden fazla seo etiketi tanımlayabilir ve o etiketler için ayrı ayrı arama sayfaları oluşturulur bu sayede arama motorları yeni bir sayfa olarak algılar

Seo Etiketleri
canonical link

Canonical Link Yapısı

Kanonik URL, İnternet sitesindeki sayfalara ait olan URL yapılarının standarda uygun olması için oluşturulan kodlama yapısıdır. Genel anlamda aynı içeriğe sahip olabilme ihtimali olan iki sayfa için kullanılır.

Gelişmiş Seo Alt Yapımız İle İlgili Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçiniz.