İletişim Bilgilerimiz

Tel: 0212 258 54 72

Bilgi: info@ticorix.com

Destek: destek@ticorix.com

 

Sık Sorulan Sorular

Aklınıza Takılan Bir Soru Var İse Sizde Sorunuz.

Ekibimize En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları

Nasıl Destek Alırım ?

Destek İçin destek@ticorix.com , 0212 258 54 72 Numaradan veya Size Verilen Özel Whatsapp Destek Hattından Bizimle İrtabata Geçebilirisiniz.

Yeni Özellik ve Güncelleme Yapılıyor mu ?

E-ticaret Paketlerimiz Sürekli Olarak Güncellenmekte ve Yeni Özellikler Eklenmektedir. Kullandığınız Paketinizdeki Güncellelemeler Otomatik Olarak Sunulmaktadır.

Ne Kadar Sürede Teslim Edilmektedir

E-ticaret Paketinizi Sipariş Verdiğiniz Taktir’de 24 Saat İçinde Tüm Özellikleri İle Birlikte Teslim Edilmektedir.

Yenileme Ücreti Nedir

Ticorix’de Her Sene Yazılım İçin Yenileme Ücreti Ödemezsiniz Sadece Sunucu ve Teknik Alt Yapı İçin Yenileme Ücreti Ödersiniz. Bunlar İçerisinde Hosting Paketi, SSL Sertifikası ve Sabit İp’dir. Diğer Yıllarda Yenileme İçin Ödeyeceğiniz Tutar 450TL Dir.

Hangi Ödeme Alt Yapılarını Desteklemektesiniz ?

Türkiye’de Bulunan Tüm Bankaların Sanal Pos Alt Yapıları , Payu, İyzico, Paytr, İpara, Hepsipay, Shopier, Havale ve Kapıda Ödeme İle  Ödemelerinizi Teslim Alabilirsiniz.

Yedek Alınıyor Mu ?

Tüm Paketlerimizde Otomatik Yedekleme Mevcuttur. Güncelleme Aralığı 3 Gün’de Birdir. Dilediğiniz Taktirde Sizde Veritabanı Yedeğini Panel Üzerinden İstediğiniz Zaman Alabilirsiniz.

E-ticaret Sitemiz Mobil Uyumlu Olacak mı ?

Tüm E-ticaret Tasarımlarımız Responsive Olup Akıllı Telefon, Tablet ve Bilgisayarlar İle Tam Uyumlu Olarak Tasarlanmıştır.

Seo İçin Gerekli Özellikler Mevcutmu ?

E-ticaret Sitelerinde Olmazsa Olmaz Özelliklerden Biriside Seo dur. Bundan Dolayı Tüm Paketlerimizdeki Seo Alt Yapısı En Üst Seviyededir.

Yazılım Dili Nedir ?

E-ticaret Yazılımı PHP ile Hazırlanmıştır.

Tasarımları Düzenleye Bilirmiyim

Evet Hiç Bir Kod Bilginiz Olmadan Yönetim Paneliniz Üzerinden Kolayca Renk, Font, Ölçü Vb Tasarım İşlemleri Değiştire Bilirsiniz.

Entegrasyonları Kim Yapıyor ?

Pazaryeri, Sanalpos Gibi Entegrasyonları Dilerseniz Bize Söyleyebilir veya Yönetim Paneliniz Üzerinden Kendiniz’de kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Entegrasyon işlemleriniz için ek bir ücret talep edilmez.

Aradığınız Cevabı Bulamadınız mı ? O zaman Hemen Bize Sorun